Opublikowano 5 komentarzy

Aktualizacja sklepu

  • 17-03-2020 podjęliśmy kolejne kroki wzmacniające bezpieczeństwo naszych przesyłek, oprócz wysyłek za pomocą Poczty Polskiej, wprowadziliśmy możliwość odbierania w paczkomatach Inpostu. Teraz już możesz odebrać książki w dowolnym czasie. Taką formę polecamy ludziom chcących uniknąć kontaktu z osobą dostarczającą np.: list polecony lub paczkę. Dodatkowo wyłączyliśmy wszelkie wypożyczanie sprzętu i mobilnych Escape roomów. Dbajmy o siebie.
  • Informujemy, że od dnia 01-03-2020 roku, pakowanie i przechowywanie książek jest pod szczególnym nadzorem, zasady higieny są ściśle przestrzegane. Korzystając z tego, że firma Rootinnovation posiada także doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych, wewnętrzne procedury firmy zostały rozszerzone o działalność inlabi.com, chcemy dać państwu poczucie bezpieczeństwa i najwyższa jakość. Nasze książki i produkty są bezpieczne, poza tym bardzo ciekawe  i polecamy je!!!
  • Informujemy, że od 21-24 lutego 2020 została przeprowadzona akcja aktualizacji strony. Jeżeli nie mogłeś w ciągu tych dni zamówić produktów, a zrobisz to w najbliższym czasie, informując nas podczas zamówienia, przyślemy razem z książką bonus. Dziękujemy i przepraszamy za kłopot. Redakcja inlabi.com

5 komentarzy do: “Aktualizacja sklepu

  1. Widzę, że sklep przygotowany na kryzys. Cieszę się, że dbacie o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i kupujących. Tego brakuje na rynku. Tak trzymać!!!

  2. Widzę, że sklep stara się zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów, cieszy mnie fakt, że nie podwyższa cenny, tak jak inne sklepy to robią. Trzymajcie się i powodzenia w czasie kryzysu.

  3. Przy inpoście moglibyście dodać wtyczkę do WordPressa mówiącą o wybraniu paczkomatu, tak aby nie trzeba było wpisać ręcznie w uwagach paczkomat.

  4. Może już powrócicie do wypożyczania?

  5. Cieszę się, że nie tylko wam pieniądze w głowie, ale jeszcze dbacie o bezpieczeństwo innych. BDz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *