Mądre książki

Jednym z czynników rozwijających umysł młodego człowieka są książki. Pozwalają one czytelnikowi wczuć się w rolę bohatera, dostrzec rzeczy dotychczas niezauważone oraz doświadczyć nowych przeżyć w wyobraźni. Dzięki temu razem z wiedzą kształtowana jest postawa empatii, kreatywności, spostrzegawczości, pracy nad sobą oraz inne przydatne umiejętności. Przygotowaliśmy dla Państwa następujące książki:

O małym Janku O małym Janku, który więcej widział! Opowiadania o nastolatku poznającym świat pieniędzy.

Zbiór opowiadań pisany oczami nastoletniego chłopaka, który odkrywa świat od strony finansów. Poruszone tematy dotyczą przedsiębiorczości, oszczędzania, gospodarowania budżetem, zarabiania, a nawet inwestycji. Dzięki temu nasz bohater uczy się jak postrzegać sprawy finansowe przez pryzmat dobra i grożących niebezpieczeństw.
Polecany dla 8-15 lat,
Książka: okładka miękka format B5, ilość stron 80, rok wydania 2019,
Więcej informacji, Zakup, Opinie

sketchnoting SKETCHNOTING, czyli umiejętność notowania w języku graficznym SKETCHNOTE

Ponad 80% społeczeństwa jest wzrokowcami. Sprawniejsze posługiwanie się notatkami graficznymi, umożliwia lepszą komunikację, zapamiętywanie, myślenie analityczne. Książka ta w sposób przystępny nie tylko pokazuje wiedzę opartą o badania naukowe, dlaczego warto zacząć interesować się tym zagadnieniem, ale i przedstawia narzędzia – co i gdzie można stosować. Dużym atutem tej pozycji jest czytanie z miejscem na rozwijanie umiejętności za pomocą ciekawych zadań. Jest to doskonały podręcznik zarówno dla dzieci i młodzieży – ponieważ pomoże im się uczyć oraz wyrażać myśli. A także dla osób dorosłych, którzy potrzebują wzmocnienia komunikacji i przekazu informacji.
Książka: okładka miękka format A4, ilość stron 64, rok wydania 2019,
Więcej informacji, Zakup, Opinie

Zapowiedzi wydawnicze:

Pracujemy nad kolejnymi wartościowymi publikacjami. Jeśli chcesz być na bieżąco i dostać powiadomienie o premierze książki zachęcamy do zapisania się na newsletter lub fanpage.