O nas

W dobie coraz większej dostępności do informacji i dóbr konsumpcyjnych liczy się odpowiednie wybieranie i korzystanie z tego, co oferuje nam świat. Dzięki odpowiedniemu pokierowaniu uwagi możemy rozwijać własne talenty z korzyścią dla nas i naszego otoczenia.

Właśnie dlatego stworzyłem takie miejsce jak to, którego zadaniem jest inspirowanie, pobudzanie do myślenia i działania, a dzięki temu poszerzanie horyzontów i rozwijanie zdolności młodego pokolenia.

O założycielu inlabi.com

W liceum, a potem na studiach i doktoracie zajmowałem się prowadzeniem pokazów naukowych z chemii w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, koła naukowego, a także w ramach innych inicjatyw. Była to praca, którą podejmowałem pro publico bono. Radość dzieci uczestniczących w zajęciach wynagradzała wszelkie trudy. W dniach festiwalu było tak, że wstawałem o 5: 00 rano, a kładłem się spać o 24: 00 po to, żeby cały dzień prezentować doświadczenia chemiczne. Biorąc udział w licznych Festiwalach, miałem styczność z ponad milionem osób, które były na zbiorowych pokazach oraz grupowych zajęciach eksperymentalnych. Pamiętam, jak przy Politechnice Wrocławskiej zrobiliśmy show, w którym ziemia zadrżała, a ogień był do nieba. Brawa ponda pół tysiąca osób rodzin z dziećmi siedzących na schodach wymusiły dwa bisy. Teraz sam jestem ojcem. Patrząc na te lata i miniony czas, przyszła refleksja, że aktualnie nie jestem w stanie swoim dzieciom dać tyle pasji – dlatego powstało inlabi.com. Trud, który podejmuję jest im dedykowany. Chcę również pomóc innym świadomym rodzicom poprzez ułatwienie im dojścia do wartościowych materiałów. Po prostu dzielę się tym, co mam najlepszego…

Działalność pod markę inlabi.com rozwijam od 2018 roku w Polskiej firmie Rootinnovation specjalizującej się w badaniach i rozwoju. Pomysł i koncepcje dojrzewały na stronach czasopisma Otwarta Innowacja. Obecnie przygotowujemy i udostępniamy zestawy pomocy dydaktycznych oraz gromadzimy ciekawe materiały.

Przyszłość

Mamy marzenia i wielkie cele, które rozwijamy małymi kroczkami. Jeżeli uważasz, że inicjatywy takie jak ta są potrzebne, to wspieraj nas.
Bardzo jestem wdzięczny za:
– korzystanie z przygotowanej oferty,
– polecanie nas swoim znajomym,
– udostępnianie/polubienie strony przez media społecznościowe, strony facebook, twitter, instagram, youtube itp.
– zapraszanie do patronowania i współpracy,

Wpierając tę inicjatywę, dbasz o rozwój intelektualny pokolenia Polaków.

Marek Doskocz

9 komentarzy do: “O nas

  1. Czytam, wasz blok i widzę, że pomału się rozwijacie. Jak napisze własną książkę to z pewnością do was się uśmiechnę ponieważ macie najlepsza ofertę na rynku.

  2. Ciesze się, i zapraszamy do nas, nawet jeżeli książka jest niegotowa to możemy pomóc w organizacji tworzenia…

  3. Mało jest osób, które kultywuje prace pro publico bono. Nie zależnie od tego, jak wychodzi, jeśli walczy po stronie dobra, to warto popierać. Trzymam za was kciuki!!

  4. Good lock

  5. wow!! rok temu bylem a teraz jestem podwrazeniem rozwoju!!! trzymam kciuki Doktorku 😉

    1. Brutalnie powiem, że widać, że jest to dodatkowa forma zarobku dla firmy, bo z takim potencjałem i z takimi ciekawymi zabawkami grami – to wyście powinni być już w Empiku!!!

  6. Świetny serwis, jesteście moją wielką inspiracją 🙂

  7. bardzo was lubię, robicie kawał dobrej roboty.

  8. Jestem już dziadkiem, lata minęły bardzo szybko… Powiem wam tak dobrze, że jesteście tak mądrzy i starcie się ten kraj jakoś zachęcić do myślenia. Po latach widzę, że spryt i ciężka praca to było to co mi się przydało najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *