Escape roomy online otwarte: 24h/7days

online
Escape Room
Virtual
zabawa, zagadki, łamigłówki
Ćwiczymy Mózgi Polek i Polaków
Zagadki escape room małego detektywa

Witaj w miejscu przygód i intelektualnej rozrywki. Aby zwyciężyć trzeba przejść przez kolejne poziomy rozwiązując zagadki. Pytania wymagają myślenia, kojarzenia, pomysłowości, dedukcji, a nawet liczenia. Przydatne będzie pomysłowość i wytrwałość. Jeśli chcesz przejść drogę zagadek z przyjaciółmi, zadzwoń do nich przez komunikator i udostępnij im ekran. Fabuła Escape roomów bazuje na osiągnięciach naukowych oraz futurystyce, stąd wpisuje się modne zagranicą science roomy (pokoje naukowe), czy w formę edukacji dorosłych edurozrywka (edutainment).

Escape roomy online do wyboru

  Rakieta escape rooma - zagadka enigmy
 • Odyseja Enigmy
 • Stajesz na czele wyprawy naukowej ratującej ludzki gatunek. Pierwszym etapem jest znalezienie miejsca w kosmosie i zapewnienie żywności. Grając, dowiadujesz się o planetach, astronautyce, biologii, a nawet historii. Gra kończy się weryfikacją podjętych decyzji -tak jak w życiu.
 • Ilośc osób: min. 1
 • Czas: 25-45 min.
 • Cena rynkowa: 40zł płatne po grze, kiedy jesteś zadwolony *Gwarancja zadowolenia
  Ai Graal - escape room ze sztuczną inteligencją
 • AiSi Realna Rzeczywistość
 • Kto by nie chciał uciec od trudności i wyruszyć w przygodę życia, która może doprowadzić do sukcesu? Grając odkrywasz obecną nową rzeczywistość. Rozwiązując zagadki zaczynasz rozumieć jak możesz i na jaką skalę jest stosowane uczenie maszynowe, big data, sztuczna inteligencja. Nie tylko dla informatyków.
 • Ilośc osób: min. 1
 • Czas: 30-40 min.
 • Cena rynkowa: 50zł płatne po grze, kiedy jesteś zadwolony *Gwarancja zadowolenia
  escape room finasowy
 • King of Hajs
 • Pieniądze zaczynają się w głowie - pierwszy taki Escape Room finansowy. By przejść escape room trzeba myśleć jak milioner, liczyć jak dusigrosz, inwestować jak tygrys, myśleć jak słoń. Rozwiązując zagadki i podejmując właściwe decyzje przechodzisz kolejne etapy by na końcu zdobyć upragnioną nagrodę, która przyda ci się w realnym życiu!
 • Ilośc osób: min. 1
 • Czas: 60 min.
 • Cena rynkowa: 80zł
  Premiera gry już w krótce

Gwarancja 100% zadowolenia i zaufania

Słyszeliście pewnie o gwarancji zwrotu pieniędzy my idziemy krok dalej. Płacisz dopiero po przejściu gry, kiedy dobrze się bawiłeś lub twoje oczekiwania zostały spełnione. Tym samym dołączasz do społeczności mecenasów rozwoju, a twoja wpłata zasila rozwój niesamowitych escape roomów. LINK do WPŁAT

Jak grać z przyjaciółmi w escape roomy?

gra w escape room w zespole teamie zagadki

Ze znajomymi możesz połączyć się przez dowolny komunikator (np. Skype, Zoom, Messenger, Microsoft Teams, Discord itp.).

 • Jeśli masz możliwość udostępnienia pulpitu, to pracujecie nad zagadkami na tym samym widoku.
 • Jeśli nie masz możliwości współdzielenia pulpitu, to możecie przesyłać wzajemnie linki do poszczególnych etapów.
 • A może urządzicie sobie wyścigi, kto pierwszy odgadnie zagadki lub przejdzie przygodę.

Dostępne gry - escape roomy online


Przykładowe opinie:

O takie proste i fajne! Zabawa w ćwiczenie głowy. Aneczka

Fajna zabawa, proszę rozwijać dalej. Można fajnie wieczorem pobawić się w gronie rodzinnym. To lepsze niż TV.Adam

W piątce jest nagroda niespodzianką! Superrrr, że pomyśleliście :). Fiona

Gra tajemnic..., misja specjalna. Henio

Misja jest super, teraz rozumie czym kieruje się Elon Musk w swojej firmie. Kristo :)

Inne escape roomy są straszne, a ten można grać z rodziną. Dziękuję za chwilę oderwania myśli w coś kreatywnego. Judyta

Czekam z niecierpliwieniem na kolejną podróż w nieznane. Daro :)

Spoko, Loko! Prosimy o więcej! Stach xD

Kreatywność

95%

Zabawa

90%

Myślenie lateralne

85%

Web Design

75%

Łączny czas grania osób

785h

Zadowolenie

7/10 osób poleca

Ilość MB materiałów

350MB

Ilośc stron / zagadek

45/48

Cechy wyróżniające ESCAPE ROOM

Dostępność

24h/7d, z każdego miejsca na świecie, na większości komputerów, smartfonów

Pozytewne emocje

Rozbudzamy ciekawość, radość, samoocenę, inspirujemy do przygód intelektualnych

Wartości

Dążenie do prawdy, zamiłowanie do nauki, współpraca, kreatywność

Wiedza

Zagadki, łamigłowki sa okazją do przedstawienia ciekawostek, informacji praktywnyczh


Wejdź do escape roomu online:

O nas & kontakt

Jesteśmy grupą ludzi czerpiących radość w kreowaniu ciekawych rzeczy dla innych. Pomysł zrodził się z potrzeby rozrywki intelektualnej, mądrej, która by przy okazji rozwijała myślenie. Nasza noblistka Maria Curie-Skłodowska ćwiczyła umysł, rozwiązując zadania fizyczne. My, choć kochamy naukę, postanowiliśmy zrobić coś bardziej przystępnego, aby mogli zagrać dorośli, starsi, a nawet dzieci! Postawiliśmy na przystępność i mobilność opierając o HTML/CSS/JS/PHP. Od pomysłu do realizacji minęło sporo czasu! Teraz rozwijamy. Jeśli chcesz dołączyć do nas lub wydać escape room to zapraszamy do współpracy. Stronę osadziliśmy przy polskim wydawnictwie inLabi - inspiruje, bawi, uczy.

Szczegłowe dane kontaktowe


Charakterystyka przygotowanych ESCAPE ROOMÓW

przygoda zagadek w escape room Klasyczny escape room bazuje na wydostaniu się z pomieszczenia poprzez znalezienia drogi wyjścia ukrytej w zagadkach. Formę tą przeniesiono do rzeczywistości elektronicznej, gdzie wydostaje się ze strony (miejsca w internecie). Rozwinięciem tego jest szereg stron, których trzeba przejść, aby dostać się do celu. Taki charakter ma nasz escape room. Powierz, że bardziej można pokonać to do ścieżek przygody - i masz racje. Jednak nie trafiłbyś tutaj przez słowo gra ścieżek przygody, ścieżka zagadek, bo na razie w słowniku wyszukiwania te frazy są marginalne. Tworzymy pozytywne escape roomy, które bawiąc uczą i ćwiczą myślenie.


Emocje w Escape roomie online

emocje w escape roomie Poszliśmy ambitnie, oferując emocje pozytywne takie jak: zaciekawienie, zaskoczenie, rozbudzenie dociekania, budowanie, radość, drobnych sukcesu, śmiech, żart. Zrezygnowaliśmy i ograniczyliśmy emocje negatywne strach, panikę nerwowość, stres, bo i tak w świecie jest tego dużo i do niczego dobrego nie prowadzi.


Najczęściej zadawane pytania do escape room online

 • Czy jest to realny escape room, w którym jest kamera?
  Nie. Jest to komputerowa gra na przeglądarkę bez instalacji. Wszystkie plansze (strony) tworzą grę wirtualną. Nie ma transmisji online na żywo tak zwanych live cam escape room. Escape room online jest w 100% wirtualny, a wiedza jest 100% realna. Dostępna 24 godziny na dobę.
 • Czy trzeba coś instalować, by zagrać w ten escape room online?
  Cała rozgrywka odbywa się w przeglądarce, nie wymaga instalacji i rejestracji. Jeśli chcemy grać z kimś innym lub w zespole, należy udostępnić ekran lub okno przeglądarki w dowolnym programie. Gra była testowana na większości współczesnych przeglądarek oraz na urządzeniach mobilnych i komputerach z różnymi systemami.
 • Czy muszę mieć aktywną kamerę i mikrofon?
  Gry nie wymagają mikrofonu i kamery. Jeśli grasz z kimś, to w zależności od przyjętego sposobu komunikacji będziesz potrzebował tych urządzeń. Część plansz zawiera filmy oraz czytanie lektora.
 • Jak jest z gwarancją zadowolenia kiedy gram z innymi?
  Sami określacie czy czas spędzony na zabawie był fajny i wartościowy. Jeśli tak lub chcecie wesprzeć rozwój takich gier to wpłacacie choćby pojedynczą wpłatę (10zł). Na email wpłacającego przyjdą podziękowania i informacja o kolejnych escape roomach. Za wszelkie wsparcie dziękujemy.


Stworzone z pasji dla pasji
Udostęnione pro bono

JEŚLI PODOBA SIĘ lub CHCESZ WIECEJ...
TO POLEĆ NAS SWOIM ZNAJOMYM

Dzięki temu będziemy widzieli, że to co robimy ma sens

Jeśli chcesz podziękować i wesprzeć w dziele, zapraszamy do zakupu

DZIĘKUJEMY i ZAPRASZAMY

Słowa, które nas charakteryzują: dobra zabawa, escape room, zagadki, przygody, łamigłówki, gry, edukacyjne, pokoje newtona, pokoje naukowe, gra, dobre, zabawa, uczciwość, zaufanie, gra online, rodzinna, gra z przyjaciółmi, zagadki, łamigłówki, intelektualne, gry edukacyjne, gry rodzinne, 2021, nowe escape roomy. Powered: inLabi Graf: FP PEX Templ: w3 Copy right: inLabi - inspirowanie do wiedzy