Warning: Undefined variable $wykresy in /home/platne/serwer133670/public_html/inlabi.com/escape_rooms/home_05/head.php on line 169
Powitanie przez Regiego

Escape room inwestycyjny
Pensja+

Gra dla osób:
- szukających dodatkowych zysków,
- posiadających dom, fragment dachu lub ziemi, który chcieliby wykorzystać do inwestycji,
- przed modernizacją, kupnem lub budową domu,
- obawiających się inflacji i spekulacji,
- dla osób myślących o panelach słonecznych, kolektorach, kogeneracji, izolacji, wymianie okien, pompie ciepła, turbinach wiatrowych, lub innych alternatywach,
- lubiących poznawać nowe rzeczy, które pozwalają zaoszczędzić albo nawet i zarabiać pieniądze,
- chcących mądrze inwestować małe i duże pieniądze.

Jeżeli, nie jesteś taką osobą, zapraszam do innych escape roomów: Polecane  Escape roomy


Jedyny taki escape:
- finansowy,
- podpowiadający jak zorganizować dochód pasywny,
- łączący świat wirtualny z realnym życiem,
- pozwalający znaleść dodatkowy dochód do Pensji+.

Forma

Podczas gry użytkownik przechodzi poszczególne etapy prowadzące do uzyskania informacji o opłacalności inwestycji. Określa potrzeby energetyczne, a następnie wybiera którąś z dostępnych dróg do osiągnięcia celu. Podczas przechodzenia poszczególnych etapów zdobywa informacje, w jaki sposób liczy się wskaźnik opłacalności, który punktuje podjęte decyzje. Wyliczenia dokonują się automatycznie na podstawie decyzji. Celem programu jest zdobycie rzetelnej wiedzy o tym, czy dana inwestycja jest opłacalna. Użytkownik po zakończonej grze powinien mieć wiedzę, w co zainwestować, a czego unikać.

Dane

Gra jest dobrowolna, nie wymaga rejestracji. Na żadnym z etapów nie jest wymagana opłata. Na końcu escape rooma można podać telefon oraz e-mail, jeśli użytkownik chce otrzymywać informacje o zmianach, uaktualnieniach i pojawiających się możliwościach inwestycyjnych.

Informacja

Wiedza zawarta w escape roomie jest formą zabawy. Nie stanowi porady finansowej. Może zawierać skróty myślowe. Służy do mądrej rozrywki - edutainment.

Koszt

W związku z trudną sytuacją w Polsce zdecydowaliśmy, że escape jest bez opłat. Jeżeli będziesz chciał nas wesprzeć, bo spodobała ci się taka forma rozrywki, to ucieszymy się każdą złotówką – dla nas to także trudny okres. Jeżeli będziesz chciał montować panele słoneczne lub kupić pompę to chętnie pomożemy.

Patronaty

OpenIn.pl Otwarta Innowacja - czasopismo o innowacjach

Czyste ogrzewanie Serwis zawierający informacje o ogrzewaniu oraz gospodarowaniu energią. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto będzie chciał wcielić w życie wnioski z tego escape rooma.

Polecane  Escape roomy Serwis umożliwiający zrobienia audytu energetycznego domu za darmo. Dzięki temu można uzyskać przybliżony wynik OZC i zweryfikować informacje od sprzedawców m.in. kotłów i pomp ciepła.

Wrocławski Klub Ojca
Wrocławski Klub Ojca – bo dobrze być Ojcem, prowadzony przez Fundacja Rodzina i Przedsiębiorczość.


Dla rodziny Rodziny silne obecnością Ojców i współmałżonków. Dbamy o ciepło rodzinne m.in. poprzez: * Biwaki Ojca i Dziecka, * Warsztaty rodzinne, * Randki Małżeńskie, kursy finansowe CROWN.Escape by © inLabi