MaratonIII

WITAJ W ODYSEI ENIGMY

Kosmicznego ESCAPE ROOMU


Warning: Undefined variable $czekaamy in /home/platne/serwer133670/public_html/inlabi.com/escape_rooms/odyseja-escape-room_12/indexOMIII.php on line 154

Śmiałku zanim podejmiesz wyzwanie zaakceptuj.Regulamin

Zagadki escape room małego detektywa
  1. Na własną odpowiedzialność biorę udział w tej  intelektualnej zabawie jako lider mojego zespołu lub pojedynczy gracz.
  2. Jeżeli jestem zadowolony to mogę wesprzeć tego rodzaju działalność kupując cegiełkę/donejta, dzięki temu mam dostęp do informacji o premierach gier, wspieram polskie gry i pielęgnuję dobrą postawę wdzięczności. Link na końcu gry.
  3. Celem gry jest dotarcie do końca, liczą się dobre decyzje, a nie czas. Podczas drogi nabywamy wiedzę i rozwijamy kreatywność i odwagę.
  4. Jestem z zobowiązany do zachowania dobrych obyczajów podczas gry. Używam strony w przeglądarce w standardowy sposób. Nie podpowiadam członkom innej drużyny. Dopuszczone jest korzystanie z informacji zawartych w książkach i w Internecie.
  5. Nie będę nagrywał i umieszczał żadnych materiałów z rozgrywki w Internecie. Szanuję prawa autorskie.
  6. Organizatorem Escape Roomu jest firma Rootinnovation sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu posiadająca sklep inlabi.com. Otrzymane dane (szczególnie e-maile) posłużą jedynie w celu rozwoju produktów związanych z zagadkami. Dane nie będą przekazywane osobom trzecim. Nick zwycięzcy może być podany publicznie.
  7. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby treść gier była poprawna, a strona działała w najpopularniejszych przeglądarkach. Jeżeli w trakcie zabawy pojawią się jakieś błędy, z góry przepraszamy i prosimy o szczegółową informację.
  8. Zabawa ma formę wirtualną. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania prawa oraz ograniczeń wprowadzonych przez rząd RP w celu walki z epidemią.

Życzymy Dobrej Zabawy

© inLabi