ALGORYTM MÓZGU
Hamburger Catering Hamburger Catering

Cześć
Witaj w moim świecie ukrytej psychologii. Przygotowałem dla ciebie zagadki odkrywające algorytmy kierujące twoim mózgiem. Często odpowiedzi będą wymagały od ciebie nie tylko wysiłku intelektualnego, ale i “zaparcia się” w umyśle lub świadomego podążania za nim. Każda odpowiedź wnosi element do poznania siebie i dotarcia do celu.
Twój Mózg


REGULAMIN GRY

  1. Na własną odpowiedzialność biorę udział w tej intelektualnej zabawie jako lider mojego zespołu lub pojedynczy gracz.
  2. Korzystam z Zasady “My wspieramy Ciebie - Ty wspierasz nasz” - jeśli po przejściu gry jestem zadowolony lub chcę wesprzeć rozwój takich gier to płacę. Wpłacając dołączam do Mecenasów Polskiego Eduteintmentu i mam dostęp do informacji o kolejnych premierach gier, pielęgnuję dobrą postawę wdzięczności. Link na końcu gry.
  3. Celem wirtualnej gry jest dotarcie do końca, liczą się dobre decyzje, a nie czas. Podczas drogi nabywamy wiedzę i rozwijamy kreatywność i odwagę.
  4. Jestem z zobowiązany do zachowania dobrych obyczajów podczas gry. Używam strony w przeglądarce w standardowy sposób. Nie podpowiadam członkom innej drużyny. Dopuszczone jest korzystanie z informacji zawartych w książkach i w Internecie.
  5. Nie będę nagrywał i umieszczał żadnych materiałów z rozgrywki w Internecie. Szanuję prawa autorskie.
  6. Organizatorem gier jest firma Rootinnovation sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu posiadająca sklep inlabi.com. Otrzymane dane posłużą jedynie w celu rozwoju produktów.
  7. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby treść gier była poprawna, a strona działała w najpopularniejszych przeglądarkach. Jeżeli w trakcie zabawy pojawią się jakieś błędy, z góry przepraszamy i prosimy o szczegółową informację.


Twój mózg Cię zaskoczy! - Gra Zagadki mózgu.


Czy miałeś kiedyś odczucie, że patrzysz przez kamerę na otaczający świat?
A może ci się zdarzyło przejść czy przejechać nie pamiętając nic z drogi, którą właśnie przebyłeś? A może odniosłeś wrażenie, że kiedyś to się już wydarzyło? Lub widziałeś to miejsce?
Dziś zabieram cię w przygodę po TWOIM mózgu!
Tak po twoim mózgu! Zobaczysz, jakie on figle wyprawia, jak cię może zaskoczyć i zadziwić.
Zapytasz, jak to jest możliwe? Przecież nie mam dostępu do twojego mózgu, który strzeżesz i tylko ty masz do niego dostęp!
Czyżby na pewno?
Zapraszam Cię do gry – ścieżki zagadek mózgu. Wykonując działania, odkrywasz swój mózg i jak on wpływa na twoje postępowanie i rozumienie świata. Jak świat w pływa na niego.
Tę grę, można porównać do Escape Room, w którym są zagadki pozwalające wyjść, no właśnie gdzie „aut of box” poza schemat myślowy.
Może słyszałeś o biohackingu? To działanie zwiększające sprawność ciała ludzkiego.
Często sprowadzone do przyjmowania suplementów, odpowiedniego odżywiania, wykonywania ćwiczeń fizycznych, by usprawnić na przykład przepływ krwi i limfy w organizmie.
A tutaj mamy biohacking mózgu oparty na myśleniu! Myśleniu na przekór schematom czy świadomym poddaniu się iluzji i analizowaniu wpływów.
W tą grę możesz zagrać już dziś sam lub z przyjaciółmi.
Aby przejść ścieżkę zagadek psychologicznych trzeba świadomie wejść do swojej głowy i zrozumieć, dlaczego się tak zachowuję.
Zmierzyć się ze swoim umysłem i go przeanalizować?
Ta gra - wysublimowana rozrywka daje radość poznania zakamarków swojego umysłu.
Już dziś zagraj, i dowiedz się jak działa twój mózg.