Opublikowano 1 komentarz

Premiera książek p. Joanny Nawrockiej

Miło nam poinformować, że inlabi.com wprowadził kolejne pozycje książkowe. Tym razem będą to trzy książki pani Joanny Nawrockiej przeznaczone dla dzieci.

Gdańsk Pieska Brusia – to taki spacerownik z wierszami, którego możemy użyć, aby przykucnąć na moment i w promieniach słów ogrzać się, lub po wycieczce po pięknym mieście Gdańska na chwilę się zatrzymać we wspomnieniach i dostrzec poezję płynąca po ulicach miasta.

Ptasio – To zbiór wierszy dla dzieci, w których ptaki przedstawiają świat. Ptaki latają na wietrze, a przedstawiony świat płynie na wierszu. Zaraz  można usłyszeć   „Ech, słyszałeś, lecę zaraz cię zobaczę” to fragment wiersza Nawoływanie Joanny Nawrockiej.

Baśniowieści o Zrzędziole i Powsinóżce – to jak sama wieść niesie, są opowieściami utrzymanymi w pogodnym tonie, przeplatane wierszami, mądrością i ciekawymi słowami, które poprawią nie tylko wyobraźnie, ale i wymowę. Bardzo ładne wydanie, mimo że książka jest gruba, to jednak cudownie się ją czyta.

Są to książki profesjonalnie przygotowane, wydane i przeznaczone dla najmłodszych. Książki te nie tylko bawią słowem, ale pomagają dzieciom w doskonaleniu umiejętności poprawnego posługiwania się językiem. W końcu dobra komunikacja i umiejętności przekazywania informacji to jeden z filarów, z którego korzystamy każdego dnia.

Warto podkreślić, że książki, choć ukazały w końcu 2023, są „wychuchane” i dobrze przygotowane. Autorka jest psychologiem i filozofem, prowadzi badania naukowe i zajęcia dydaktyczne. Porusza ważne kwestie społeczne. Cieszymy się bardzo, że możemy mieć w swojej ofercie te wartościowe książki pani dr Joanny Nawrockiej.

1 komentarz do: “Premiera książek p. Joanny Nawrockiej

  1. W trakcie poszukiwania w internecie informacji trafiłam na ten artykuł. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Po prostu świetny artykuł. Koniecznie będę rekomendował to miejsce i częściej wpadał, aby zobaczyć nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *