Opublikowano 15 komentarzy

Escape Room – Odyseja Enigmy – Premiera

Miło nam poinformować, że kolejny produkt pojawił się w sklepie: Escape Room – Odyseja Enigmy. Gra ta miała swoją oficjalną premierę na dwóch Maratonach zagadek Naukowo Logicznych Escape Room 2021.

Dostępna jest pod adresem:

A teraz kilka słów o niej:

Pomysł pojawiła się w roku 2020, nad grą pracowało dużo osób, którym serdecznie dziękujemy, wymieniając z imienia: Jacek, Asia, Staś, Szymon, Maciej, Ania, mieliśmy także współpracę międzynarodową z firmą.

Na czym polega:

Na wykonaniu misji. W tym przypadku nie ma co się rozpisywać, tylko trzeba spróbować. Wprowadziliśmy gwarancje zadowolenia, więc nic nie ryzykujesz, podejmując wyzwanie. Gwarancja zadowolenia to gwarancja w postaci takiej, że płacisz po grze jak się Tobie spodoba.

Ilość rozwiązań:

Mimo że cel jest jeden – dotarcie do końca, to jednak ilość dróg jest znacząca – ponad 1000 oraz końcowy efekt mamy nadzieje także ciebie zaskoczy.

Gwarancja zadowolenia

Wybierając produkt z menu escape room online możesz wpierw grać a potem docenić. Jest to tak zwana  gwarancji zadowolenia. Faktura przyjdzie e-mailem. Przy okazji zachęcamy do kupienia innych produktów w naszym sklepie.

W związku z inspirującą rozmową z jednym z klientów prezentujemy kilka odpowiedzi na ważne kwestie:

Czy taka forma zaufania społecznego ma szanse zaistnieć jako mechanizm sprzedaży?

Uważamy, że tak. Ludzie z natury są dobrzy oraz mają dosyć sprzedawców próbujących wcisnąć towar. Uważamy, że podejście jest fair play i że dzięki temu uda nam się zbudować zaufanie do użytkowników.

Czy nie będzie tak, że użytkownicy wykorzystujący fakt pewnej dobrowolności nie będą finansowali escape rooma? Finansowanie spadnie tylko na uczciwych !

Na razie nie boimy się, ponieważ rozważamy, że osoby, które zapłacą, dostaną coś więcej w przyszłości, na razie prace trwają nad tym rozwiązaniem. Dodatkowo widzimy, że nasza społeczność jest uczciwa.

Czy nie lepiej by było korzystać z platform crowdfundingowych, niż samemu organizować finansowanie?

Szanujemy każdą złotówkę, obecnie na początku naszego przedsięwzięcia moglibyśmy korzystać zzrzutka, polakpotrafi, Kickstarter, Patreon – lecz w związku z własną działalnością wiemy, że najtrudniej jest pozyskać uwagę i zdecydowaliśmy pracować z reklamą kierująca do naszej strony inlabi.com, dzięki temu unikamy dodatkowych formalności oraz opłat. Każda osoba wpłacająca rozliczana jest fakturą.

Czy wystawiacie jakiś dowód zakupu?

Tak, wszystko jest księgowane i osoba kupująca dostaje fakturę VAT 23%.

Czy możliwe jest z organizowanie imprezy integracyjnej z waszym escape roomem?

Tak, przewidujemy taką możliwość, prosimy o kontakt w tej sprawie.

Jaką kwotę wybrać?

Twoje pieniądze najlepiej głosują, dlatego dodaliśmy 3 różne kwoty. Standardowa to 29zł. Jeżeli będziesz grał razem ze znajomymi, to uważamy, że jest to najtańszy escape room na rynku. Jeżeli zapłacisz tylko 19zł to będzie taniej niż wyjście do kina. Natomiast doceniając naszą prace wpłacając 39zł – jest równoważność kilku kilogramów ziemniaków, które zabierzemy na kolejną misje razem z Tobą (Projekt  nowego escape rooma, zupełnie innego, już jest realizowany)

15 komentarzy do: “Escape Room – Odyseja Enigmy – Premiera

 1. Nareszcie premiera, długo oczekiwana przeze mnie, wiedziałem, że Escape Room jest dostępna, ale nie znałem adresu – teraz już jest!. Gratulacje

 2. Grałem, całkiem dobra gra – no i tą gwarancją zadowolenia zaskoczyliście mnie całkowicie..

 3. Ja zastosowałem tę grę do WIELKIEJ LEKCJI Z MONTESSORI.

  1. Jakby wiki byla w tej formie to mielibyśmy geniuszy 🙂

 4. W końcu skróciliście opisy kategorii i wstawiliście nowe produkty – tak trzymać

 5. Na Marsie już są – a czy ty byłeś już w tym escape roomie – pomyście nad jakimś sloganem reklamowym

  1. siedzisz w domu na lock downie,
   rusz się na swą misje Panie

 6. krotki ale fajny escape róómik. Myslenie potrzebne, informacje sa dostepne.

 7. Piękna historia enigmy i tak zapomnianego wkładu polaków w dążeniu do pokoju świata.  Brytyjski wywiad wojskowy oznaczył Enigmę kryptonimem ULTRA. Nazwa ta powstała ze względu na najwyższy stopień utajnienia faktu złamania szyfru Enigmy, wyższy niż najtajniejszy (ang. Most Secret), czyli Ultratajny.  I tak jest do tej pory, za to krzesła i ławeczki, przy których siedzieli urzędnicy państwowi, są eksponowane na każdym miejscu.

 8. Elon Musk tego lepiej by nie wymyślił.

 9. To już 7 miesięcy do premiery… i jak oceniacie ten escape room, czy był sukcesem?

 10. Czy po premierze możecie przedstawić statystyki i czy się opłaca prowadzić escape room on line?

 11. Bądź jak prawie jak Elon Musk. Prawie robi różnice… ale zawsze można sobie pomarzyć.

 12. Odyseja Enigmy to chyba jedno z ciekawych miejsc z darmowymi, (bez opłat jeśli się nie spodoba) escape roomami. Plus duży dla nich, że nie pozyskują danych i nie zbierają nachalnie informacji.

 13. Mimo, że od premiery minęło już 2 lata, wciąż uważam, że jest to bardzo ciekawy sposób spędzania czasu. Doskonale nadaje się do przeprowadzenia lekcji fizyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *